Jeśli szukasz miejsca na wypoczynek nad polskim morzem - to dobrze trafiłeś.

Łukęcin to wyjątkowa miejscowość, bowiem nawet w szczycie sezonu bez problemu znajdziesz miejsce szerokiej, piaszczystej plaży. Wyjątkowy charakter miejscowości podkreśla też jej korzystne położenie między przeważnie sosnowymi lasami oraz bardzo korzystny mikroklimat. Łukęcin znajduje między Dziwnówkiem  (ok. 5km) i Pobierowem (ok. 6km), w połowie drogi 107 łączącej Międzyzdroje z Kołobrzegiem. Jest świetnym punktem wypadowym do licznych atrakcji turystycznych znajdujących się w naszej okolicy, czy to pieszo, czy to rowerem lub samochodem.

W miejscowości - mimo, że jest mała i ma niespełna stałych 150 mieszkańców, są sklepy, restauracje, bary i atrakcje dla rodzin.

Co ciekawe, to fakt, że bardzo często pogoda jest u nas lepsza niż w prognozach i nieco bardziej odległej okolicy. Wynika to z tego, że Łukęcin znajduje się w pobliżu dużych zbiorników wodnych (Zalew Kamieński, Zalew Szczeciński, Bałtyk) - które mają bardzo duży wpływ na lokalną pogodę. Nasi stali goście z pewnością to potwierdzą.

Co do mojego domu - pierwotnie nie był on przeznaczony dla Gości, a dla Rodziny. Pokoje zazwyczaj są większe niż w typowych komercyjnych obiektach w okolicy. Sam dom ulokowany jest na dużej ogrodzonej działce o powierzchni blisko 3300 m2, na której goście mogą bez dodatkowych kosztów pakrkować auta, znajduje się ogród z licznymi drzewami, różne atrakcje dla dzieci i dorosłych (trampolina, hamaki, grill, miejsca do siedzenia itp.) - a co najważniejsze mimo, że jest to praktycznie serce miejscowości - jest u nas zacisznie.

Zadowolenie moich gości jest dla mnie najważniejsze. W miarę możliwości podnosić standard. Wielu gości docenia to i odwiedza mnie rok rocznie. Od niedawna korzystam także z portalu Booking.com i w roku 2019 goście z portalu Booking wystawil mojemu domowi średnią ocenę 9,4/10 - za co serdecznie dziękuję. Motywuje to do dalszych wysiłków. 

 

Pozdrawiam

Marek Licznerski